Lidhje

INSTITUCIONE SHTETËRORE

MASH – Ministria e Arsimit dhe Shkencës
AKAFPQ – Agjensia Kombëtare e Arsimi dhe Formimit Profesional dhe Kualifikimeve

SHKOLLA PROFESIONALE

HAMDI BUSHATI – Shkolla e mesme Teknologjike (Shkodër)
KOLË MARGJINI – Shkolla Teknike Pyjore (Shkodër)
ARBEN BROCI – Shkolla e mesme Industriale (Shkodër)
HAVZI NELA – Shkolla e mesme (Kukës)
KOLIN GJOKA – Shkolla e mesme Profesionale (Lezhë)

PROJEKTE BASHKËPUNIMI

ALBIZ – Reforma e Arsimit të Mesëm Ekonomik në Shqipëri, nga KulturKontakt Austria
AP në Shqipërinë Verilindore – Programi i Arsimit dhe Formimit Profesional, nga GIZ

INFORMACIONE RRETH PESHKOPISË

BASHKIA PESHKOPI
KËSHILLI I QARKUT DIBËR

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s