22 PRILL 2015 DITA E TOKES

Me rastin e Dites se Tokes shkolla me mesme profesionale “Nazmi Rushiti” Peshkopi, organizoj aktivitet me nxenesit e saj me teme: “Jo demtimit te mjedisit, per nje jete me te gjate dhe me te shendetshme”.

Në kuader te ketij aktiviteti u shperndane fletepalosje dhe u vendosen postera ne te gjithe qytetin e Peshkopise dhe u pastrua mjedisi rrethues i shkolles dhe dy lulishtet e lagjeve “Nazmi Rushiti” dhe “Gjok Doçi”, ku u realizua edhe lyerja me gelqere e IMG_3484

IMG_3497IMG_3498IMG_3539

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s